Продавець ПластМайстер розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1401 відгук

Зараз магазин не в змозі швидко обробити Ваше замовлення та повідомлення. Очікуйте на зв`язок із нашим менеджером в робочий час магазину: Пн-Пт: 9.00-16.00 Сб: 9.00-13.00 Нд: вихідний Дякуємо за розуміння. Мирного неба!

ПластМайстер

Зварювання пластмас

Зварювання пластмас

Зварювання пластмас—це технологічний процес отримання нероз'ємного з'єднання єднання елементів конструкції за рахунок дифузійно-реологічної чи хімічної дії макромолекул полімеру, внаслідок чого між з'єднання єднуваними поверхнями зникає межа розділу і створюється структурний перехід від одного полімеру до іншого. 


 

Всім привіт. Вас вітає інтернет магази ПластМайстер – зварювання пластмас!

І так, ми живемо в 21 столітті, і багато хто, сміючись, говорити що ми живемо в період "ПОЛІЕТИЛЕНОЛІТУ"... А я б ще додав від себе, що з таким самим успіхом ми можемо сказати "ПОЛІПРОПІЛЕНОЛІТ, ПОЛІСТИРЕНОЛІТ ПОЛІКАРБОНАТОЛІТ".... Я ціп кажу до того, що якщо пригледітись, то ми побачимо, що 70% - 80% промов, приладів які нас оточують, якими ми користуємось наполовину або і є цілком зроблені з пластмаси.

Це і кухонна техніка, пралки, телевізори, холодильники, компютери, дитячі іграшки, а також відра, бочки, не говорячи вже навіть про пластмаси з яких практично на 50% зроблені автомобілі чі мотоцикли...

Всі ці пластмаси різняться між собою і складом і хімічними властивостями.

На сьогоднішній день у природі існує близько 100 різновидів пластмаси, альо найчастіше в своєму побуті ми зустічаємо тільки близько 30-ти різновидів пластмас.

І так кожен з нас знає, що пластмаси мають таку нехорошу властивість — ламатися, тріскатит, вириватися.... і доброго розвязання на це раніше не було — ми пробували пластмасу клеїти різними клеями — не знаючий про ті що більшість пластмас не є клеяльні, і звісно хорошого результату ми не отримували.

Альо розвязання вже існує — пластмаси, так як більшість з них є термопластичні можна зварювати за допомогою пластмасовіх електродів і потоку гарячого повітря відповідної температури... чому відповідної температури, тому що кожен вид пластмас має свою тепературу плавлення, наприклад:

PP — 270-330

PEHD — 290-360

PELD – 260 -320

PMMA – 310-380

PA – 360-400

PC -330 – 360

ABS -280 – 340 ну і т. д.

І так як пластмаси є у нас ламкі людство придумало розвязання - пластмасові прутки, так звані електроди для зварювання пластмас, які ми нагріваючи разом з елементом який будемо ремонтувати втоплюємо, втискаємо в тріщину, тім самим зварюємо нашу поламану річ. Прутки найчастіше зустрічаютья у вирляді пасків та трикутників, рідше круглої форми... Чому саме паски та трикутники — тому що теорія зварювання пластмас нам говорити, що широким паском (який після зварювання буде важко зашліфувати) ми повинні зварювати елемент із внутрішньої сторони. Широкий пасок добре поєднає частини нашого поламаного елементу. Трикутником ми повинні зварювати ззовні, втискаючи його у зарання приготуваний рівець. Трикутник гарно поєднує та зміцнює наш поламаний пластмасовий елемент та його з легкістю можна буде зашліфувати!

Виникає питання, а як же ми дізнаємося з якого виду пластмаси є зроблений тій чі інший елемент — дуже просто, на кожному пластмасовому єлементі(виробі з пластмаси) з внутрішньої сторони повинний бути опис матеріалу з якого є зроблений елемент (чі у трикутничку чи в значках більше - менше)

Тоді шукаємо відповідний матеріал і починаємо поєднувати...

Після такого зварювання як і з металом - шов потрібно зішліфувати і при необхідності підшпаклювати та покрасити.

Тепер детальніше про добір температури:

У порадниках є подані прблизні закреси температур при яких ми будемо зварювати тій чі інший вид пластмаси, але не забуваймо про природні явища такі як температура повітря на дворі чи в приміщенні, наявність вітру і т. д.

Тому найкращий спосіб доброго температури, це встановити таку температури при якій наш пластмасовий електрод не буде залишатися твердим і в той сам час не буде текти, а стані пластичним.

Тому залишається сказати: Завітайте до нашого інтернет магазину Пластмайстер "plastmaister.com.ua" — зварювання пластмас.

Давайте поговоримо про так звані зварювальники, апарати для зварювання пластмас... які вони існують, як виглядають, хто їх виробляє... поговоримо про плюси та мінуси цих приладів...

І так зварювальниками до пластмас ми можемо окреслити прилад яий дмухає гарячим повітрям, має регуляцію температури та є можливість скупчення видмуханого повітря до відповідного діаметру.... Тобто до таких ми можемо віднести паяльні станції на гаряче повітря, пістолети-фені гарячого повітря з відповідними редукційними кінцівками та екструдери. Про екструдери мі говорти не будемо, так як це досить дорогі прилади які використовуються на виробництвах...

А ми ж з вами будемо використовувати в цілях зварювання пластмас найпростіші зварювальники — станцї паяльні та пістолети гарячого повітря які є відносно не дорогі та якаих нам вистачить для ужитку як вдома так і в автомайсернях.

Отож, першими на бій виходять найдешевші — розповім на прикладі вісь таких двох приладів - 858 та 858D.

Маємо тут напис "ТЕСХНЕТ", може бути напис KRAFT&DELE, може бути WEP та ін., альо все це одного поля ягоди з китайської фабрики ІГУА. Достатня розібрати обудову фена щоб в цьому переконатись. Хоч і на головній плитці теж є напис УН -що значить ігуа. Так прилади даного типу складаються вісь з скриньки та ухвиту, муфи, фену, не знаю як це ще можна назвати. У скринці міститься головна плата, невеличкий трансформатор та безпечник-прєдохранітєль. У фені міститься гріючий елемент, на кінці якого є чуйник температури та вентилятор (турбіна). Різниця між вищевказаними моделями тільки електронна панель та відміннісь в регуляціїї температури та видмуху повітря там потенціометер а там кнопочки.

Вентелятор можна сказати що не є досить витрималим, тому прилади даного типу я рекомендую лише до домашнього використання. Також у фені є так звань контрактрон а в вішачку (тримачі-підставці для фену) є магніт — при їх дотиканню гріючий елемент перестає працювати — прилад вихолоджується та самовиключаєтья, але не забувайте вимкнути кнопкою та витягти з резеткі. Досить частою аварією даного типу приладів є відсутнісьть регуляції температури, температура йде на максимум, а відбувається це через неякісний елемент, який регулює температур, в ході чого, якщо в цей момент вас не буде поруч то ваш фен просто розтопиться... НЕ ЗАЛИШАЙТЕ ПРИЛАД БЕЗ НАГЛЯДУ!!!

Наступні розглянємо більші за розмірами скриньки — на прикладі моделей 852+ та 852D+

  

- одна має тільки гаряче повітря, інша має гаряче повітря та звиклий паяльник з жалом. У приладах даного типу повітря продукує насос (така помпа) яка зназодиться в скринці, саме тому скринька є більшою габаритово, а всі ін стандарт — головна плата, транфоматор та безпечник... Повітря тут у нас подається від помпки по гумовій еластичній трубці і через фен на зовні. У фені тут є тільки керамічний гріючий елемент і нічого більше.

Даного типу прилади є більш надійні, помпка є таки досить витримала...Тому такі прилади можна навіть вживати в автомайстернях.... Аварії найчастіше в них трапляються з вимикачами... від чомусь так...Але вимикач коштує недорого і його злегтістю можна вимінити навіть самому...

Всі ці прилади поєднує ті, що смороду є порівняно не дорогі, всі вони не залежно від напису зроблені в китаї... Щоб ви знали німці чи шведи взагалі не продукують такого типу прилади... Тільки США та Італія щось таке робить, але там ціна починається від 300 у.про.

Є і досить добрі китайські прлади, альо ціново далеко не дешеві. Поясню... Якщо над виробництвом певної станції/зварювальника працює дві особини один паяє другий збирає до купи, то над виробництвом більш якісніх працює чотири особи — один паяє другий поправляє ті, що погано припаявши перший, третій збирає а четвертий перевіряє — і кожному потрібно дати зарплату.... Ще одне, якщо в китаї працівнику потрібно заплати скажімо 700 у.про. В місяць, то заробітня плата в Німеччині 4000 Євро. Тому можна тільки догадуватись скільки б коштувало щось таке зроблене німцями.

Ще додам, що дані прлади нагрівають повітря до температури 450-500 градусів та дають видмух повітря до 120 літрів -так написано, як на мене то приблизно до 90-100 літрів.... Загальним недоліком є короткий провід від скриньки до фену, що дуже нас обмежує в діях і скажімо так не дає нам можливості нормального використання на професійному рівні такого типу приладів.

І так ми дійшли до пістолетів гарячого повітря.... Про них я вам розповім на прикладі таких трьох приладів....

Першим у нас є пістолет гарячого повітря від фірми оттенстен 4PRO 2000W

  • пістолет теж є китайський (альо тут немає жодної зовнішньої ознаки що він китайський) В середині звісно ознаки є.... альо так намає..нічого... навіть код кресковий Польща... Даний фен є я б сказавши дуже доброї якості.... до нього ми додаємо насадки (діші - редукції) завдяки яким можна зварювати пластмаси. Має стопньову регуляцію температури та видмуху повітря! В середині тут теж можна сказати все абсолютно ті саме що й в зварювальниках скринькового типу. Температура — до 630 градусів та видмух повітря до 500 літрів. Від себе рекомендую цей прилад....

Настуний — пістолет гарячого повітря - STEINEL HG 2220E (ШТАЙНЕЛ НГ 2220 Е)...три роки гарантії!!!

Фені даної фірми коштують дорожче, виготовляються в Німеччині альо складають їх до купи в Ромунії... тому власне і ціна не така вже й висока — а якість досить хороша.

І останній — батько цього всього — LEISTER TRIAC S (ЛЙСТЕР ТРЯК С)

- Дорогий оригінальний Німецький продукт... практично жодної лишньої електроніки в середині - хочиться сказати вічний прилад... і так би й сказавши якби не був знайомий з людиною яка 15 років зварює пластмаси по вісім годин на день (Прилади працюють без перервно) і має вже п'ять таких поломаних лейстерів — причини аврій — механічні (по трох — чотирох роках такої праці виробляються щітки).

Мінус лейстера — є важкий і працює з вібраціями... що за роки праці може призвести до хвороб суглобів рук. Вісь так виглядає ситуація... Немає нічого вічного і все має свої плюси та недоліки!!!

І тут на допомогу вирішенню наших проблем знову ж таки приходять китайці зі своїм винаходом — 993D з 2,5 метровим кабелем по якому від японського потужного вентилятора який знаходиться в середині скриньки поступає повітря до фену де нагрівається і виходить на зовні... Температура до 500 градусів, видмух повітря до 200 літрів...Зручний у використанні, має три програми, плинна регуляція температури та видмуху повітря... Поністю придатний прилад для професійного використання.... В якості значно потупається лейстеру, альо в можливостях значно його випереджає....


 

На кінець скажу тільки одне — вибір за вами, а гарантію ми дамо!!!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner