Гарячий степлер із комплектом скоб 200 шт. - (ZT2) SP-4




2 495 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: SP4ZT2
- +380 (98) 753-15-66 Заказ + (VIBER)
Гарячий степлер ZT2 SP-4
Гарячий степлер із комплектом скоб 200 шт. - (ZT2) SP-4 для ремонту пластмас
- Прилад має 7 позицій встановлення температури нагрівання скоби у залежності від товщини самої скоби, пластику, а також темпу роботи
- Дистриб'ютор — Польща
- Виробник — Китай
- Гарантію — 6 міс.
- Післягарантійне обслужування
Дивитися інші товари продавця: https://plastmaister.com.ua/
Технічні характеристики:
-
потужність: 40W
-
можливість регуляції температури
-
температура : от 450°C до 750 °C
-
вага приладу: 1 кг. (вага комплекту — 1,7 кг.)
-
розмір: 155 х 105 х 60 мм.
До складу комплекту входить:
-
гарячий степлер ZT-2
-
набір скоб 4 видів — 200 шт.:
RS18
RS26
RS38
RS46
-
кейс для транспортування
Також у нас Ви можете придбати додаткові комплекти скоб!
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Напруга живлення | 220 В |
| Стан | Новий |
| Виробник | TECHNET |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Довжина | 105 мм |
- Ціна: 2 495 ₴/комплект


